Zadzwoń do nas: 608 186 682 / 666 357 856 lub napisz wiadomość: sklep@max-box.pl
search

Uchwyt rowerowy na dach Yakima Frontloader

825,00 zł

Uchwyt rowerowy YAKIMA FrontLoader to najbardziej uniwersalny uchwyt do mocowania wszystkich rodzajów rowerów, zapewniający maksymalną ochronę jednośladu.

Ilość


Uchwyt-rowerowy-na-dach-Yakima-Frontloader

Uchwyt rowerowy YAKIMA FrontLoader to najbardziej uniwersalny uchwyt do mocowania wszystkich rodzajów rowerów, zapewniający maksymalną ochronę jednośladu. Rozwiązanie zalecane do przewozu na dachu rowerów z delikatnymi (np. karbonowymi) lub nietypowymi ramami. Dzięki mocowaniu roweru za przednie koło unikamy problemu ze zdejmowanym kołem. Unikalny uchwyt dostosowuje się do koła o wielkości od 20 do 29 cali. Dzięki wyposażeniu w przesuwną podstawkę pod tylne koło z zębatym paskiem i zapadką dopinającą, idealnie przytwierdza koło do uchwytu.

  • Pasuje na większość belek dostępnych na rynku.
  • Solidny, bezpieczny i bezproblemowy w montażu i użytkowaniu, wyróżniający się wysoką estetyką wykonania, jakością i jej korzystną relacją do ceny.

Uchwyt-rowerowy-na-dach-Yakima-Frontloader-Producent-Yakima

Właściwości techniczne:

  • Możliwość montażu na belkach prostokątnych, owalnych czy o przekroju tzw. skrzydła samolotu, lecz nie przekraczających grubości 38 mm
  • ✅Szybki i łatwy montaż na belkach bagażnika bazowego bez użycia dodatkowych narzędzi
  • Przeznaczony do rowerów z kołami od 20' do 29' i maksymalnej szerokości opon 3'
  • Wyposażony w przesuwną tylną podstawkę pod koło wraz z zębatym paskiem do mocowania.
  • Mocowanie roweru na uchwycie jest uniwersalne – zarówno z prawej, jak i lewej strony
  • Uchwyt dodatkowo podtrzymuje rower podczas montażu
  • Maksymalna waga roweru - do 18.1 kg
  • ✅Atest TÜV

Uchwyt-rowerowy-na-dach-Yakima-Frontloader-Producent-Yakima

Porady i uwagi:

Przy podejmowaniu decyzji o zakupie uchwytu rowerowego musimy zwrócić uwagę, czy jest możliwość transportu roweru zamocowanego za ramę roweru (ograniczenia przy ramach karbonowych), czy tylko za widelec, oraz na wagę samego roweru, gdzie większość uchwytów dostępnych na ryku ma możliwość transportu rowerów do 17 kg w niektórych przypadkach 20 kg.


Uchwyt-rowerowy-na-dach-Yakima-Frontloader-Dlugosc-produktu-142-2-cm

Należy pamiętać, że wkładając rowery na dach pojazdu, jego wysokość ulega zmianie, co ma istotne znaczenie przy wjazdach do garaży - zarówno w budynkach jednorodzinnych, jak i garaży podziemnych w budynkach wielorodzinnych, a także parkingów podziemnych mieszczących się przy marketach.


Uchwyt-rowerowy-na-dach-Yakima-Frontloader-Waga-produktu-5-9-kg

Wysokość pojazdu z rowerami ma również znaczenie przy przejazdach pod niskimi wiaduktami oraz przy przeprawach promowych, gdzie powiększona wysokość pojazdu wiąże się niejednokrotnie ze zwiększoną opłatą za podróż.


Uchwyt-rowerowy-na-dach-Yakima-Frontloader-Kolor-czarny

Warto również zdemontować niepotrzebny balast z roweru typu fotelik dla dziecka, koszyczek na zakupy, które jednocześnie zwiększają wagę roweru, jak i tworzą duże opory powietrza, które w dużym stopniu zwiększą nam zużycie paliwa.


Uchwyt-rowerowy-na-dach-Yakima-Frontloader-Nosnosc-uchwytu-18-kg

Zalecamy transport przodem do kierunku jazdy, oczywiście w miarę możliwości. Przy ilości przewożonych rowerów przekraczających 4 sztuki często nie jest to możliwe.


Galeria

Uchwyt-rowerowy-na-dach-Yakima-Frontloader-Nosnosc-uchwytu-18-kgUchwyt-rowerowy-na-dach-Yakima-Frontloader-Nosnosc-uchwytu-18-kg

YA/8002104

Specyficzne kody

Nowy