Metody płatności


W sklepie MAX-BOX możesz skorzystać z kilku dogodnych form płatności.


BLIK

Jesteś posiadaczem rachunku w banku obsługującego metodę płatności BLIK? Skorzystaj z opcji szybkiej płatności BLIK. Aby dokonać płatności BLIK, wystarczy zalogować się do aplikacji mobilnej swojego banku, pobrać 6-cyfrowy kod BLIK, wpisać kod w odpowiednie pole na stronie internetowej MAX-BOX i zatwierdzić płatność w aplikacji bankowej


SZYBKI PRZELEW

Płatność szybkim przelewem online jest możliwa jeśli posiadasz zainstalowaną aplikację mobilną swojego banku. Aby dokonać płatności za zamówienie, wybierz opcję “Zapła szybkim przelewem online PayU”, wybierz swój bank z listy dostępnych banków, zaloguj się i zatwierdź operację. Gotowe!


PRZELEW TRADYCYJNY

W sklepie MAX-BOX zamówienie możesz opłacić także wykonując tradycyjny przelew bankowy.  Twoje zamówienie zostanie przyjęte do realizacji po zaksięgowaniu przelewu na naszym rachunku bankowym. Na Twoją płatność oczekujemy do 2-3 dni roboczych.
Aby dokonać przelewu tradycyjnego, skorzystaj z poniższych danych:

Nazwa odbiorcy: MAX-BOX

Adres odbiorcy: ul. Nawojowska 38, 33-300 Nowy Sącz

Bank: Ing Bank Śląski

Numer rachunku odbiorcy: 79 1050 1722 1000 0092 4688 0190

Tytuł płatności: numer zamówienia


PAYPO - kup teraz, zapłać za 30 dni; TWISTO PAY

Preferujesz płatności odroczone, bez żadnych dodatkowych kosztów? W sklepie MAX-BOX dostępna jest opcja płatności PayPo i Twisto Pay. Dzięki niej, PayPo lub Twisto Pay opłaci Twój koszyk już teraz, a Ty płatności dokonasz dopiero po 30 dniach!. Aby z niej skorzystać, podczas składania zamówienia wybierz formę płatności “Zapłać przelewem online PayU”. Następnie z listy dostępnych opcji wybierz PayPo lub Twisto Pay i postępuj zgodnie ze wskazówkami.


KARTA KREDYTOWA LUB DEBETOWA

W MAX-BOX za zakupy możesz wygodnie zapłacić kartą płatniczą. Wybierając tą metodę płatności, zostaniesz poproszony o podanie danych karty. Płatność sfinalizujesz, logując się do aplikacji mobilnej swojego banku. Po zatwierdzeniu płatności zostaniesz przeniesiony z powrotem do sklepu MAX-BOX.


PŁATNOŚĆ ZA POBRANIEM

Jeśli preferujesz płatność przy odbiorze przesyłki kurierskiej, jako metodę wysyłki wybierz “Kurier: za pobraniem”. W dniu doręczenia zamówienia, przekaż kurierowi odliczoną sumę w gotówce. 


PŁATNOŚĆ PRZY ODBIORZE OSOBISTYM W SKLEPIE

Swoje zamówienie możesz odebrać i opłacić w sklepie MAX-BOX, ul. Nawojowska 38, 33-300 Nowy Sącz. Gdy otrzymasz informację że zamówienie zostało przygotowane, odbierz swoją paczkę. Akceptujemy płatności gotówką i kartą płatniczą.


PORTFELE ELEKTRONICZNE Google Pay, Masterpass

Korzystasz z portfela elektronicznego, gdzie masz zapisane karty płatnicze? Skorzystaj z niego płacąc za swoje zamówienie w MAX-BOX. Ten uproszczony i bezpieczny proces płatniczy nie wymaga logowania się do aplikacji bankowej ani podawania danych karty.