Zadzwoń do nas: 608 186 682 / 666 357 856 lub napisz wiadomość: sklep@max-box.pl

HISTORIA FIRMY

Historia naszej firmy Max-Box rozpoczęła się w 2010 roku. Od tego czasu zajmujemy się sprzedażą akcesoriów samochodowych dla klientów z całej Europy. Współpracujemy z klientami z Czech, Słowacji, Węgier i Polski. Na początku swojej działalności prowadziliśmy sprzedaż online, jednak w związku z dużym zainteresowaniem ze strony klientów otworzyliśmy sklep stacjonarny, który mieści się w Nowym Sączu na ul. Nawojowskiej 38. W naszej ofercie posiadamy boxy dachowe, bagażniki bazowe na relingi otwarte i zintegrowane (belki bazowe stalowe lub aluminiowe), uchwyty rowerowe (bagażniki rowerowe na dach, na tylną klapę samochodu, na hak), uchwyty na narty (bagażniki narciarskie), łańcuchy śniegowe. U nas kupisz produkty marki THULE, NORTHLINE, AGURI, YAKIMA, CRUZ.


BOXY DACHOWE

Boxy dachowe to dodatkowa przestrzeń do przechowywania bagażu na zewnątrz samochodu. Box na dach znakomicie zwiększa przestrzeń ładunkową auta. W boxie przetransportować można m. in. narty, snowboard, kajak, wózek dziecięcy czy łóżeczko turystyczne. Autoboxy mogą pomieścić ładunek od 20 do 75 kg. Box samochodowy na dach chroni przewożony ładunek przed różnego rodzaju brudem i warunkami atmosferycznymi. Autobox montuje się na dachu pojazdu przy pomocy bagażnika bazowego. Z kolei bagażnik bazowy dobiera się do konkretnej marki i modelu samochodu. Samochodowy box dachowy dopasowuje się do pojazdu tak, by nie blokował otwarcia tylnej klapy bagażnika. W pojazdach typu kombi, hatchback czy SUV stosownym rozwiązaniem jest jeśli box nie zachodzi na przednią szybę pojazdu więcej niż 10 do 15 cm. Odległość od końca dachu również powinna wynosić od 10 do 15 cm. Z kolei w sedanach boks dachowy niemal zawsze zachodził będzie nieco nad tylną szybę, ale tak, by nie przesłaniał widoczności oraz by nie wstrzymywał otwarcia klapy bagażnika. Boksy samochodowe na dach podzielić możemy według różnych kryteriów, tj. pojemności, długości, producenta, ładowności, aerodynamiki, hałasu. Podróżując z autoboxem należy pamiętać, że prędkość jazdy należy ograniczyć do ok 130 km/h.

Bardzo funkcjonalnym rozwiązaniem są boxy otwierane na dwie strony ponieważ zapewniają swobodny i szybszy dostęp do bagażu. Polecamy box dachowy otwierany na dwie strony northline evospace lub northline tirol/family 420.

W naszej ofercie dostępne są zarówno boxy lakierowane jak i boxy matowe. Box lakierowany jest bardziej podatny na zarysowania, niemniej jednak łatwiej utrzymać go w czystości. Box matowy posiada wiele mikroszczelin, a co za tym idzie trudniej go wyczyścić.

Do przewożenia nart czy snowboardu idealnie sprawdzą się boxy niskie np. box northline ecospace czarny połysk lub northline evospace carbon

Świetnym sposobem na przechowywanie boxa, kajaku czy deski windsurfingowej jest uchwyt na box Thule MultiLift, który montuje się na suficie w garażu.

W naszym sklepie internetowym kupisz boxy Northline, Thule

Boxy samochodowe na dach, sklep internetowy, sklep online, Kraków, Warszawa, Katowice, Wrocław, Łódź, Rzeszów, Kielce, Lublin, Radom, Olsztyn, Elbląg, Poznań, Gdańsk, Szczecin, Nowy Sącz, Polska, Poland, boxy na auta, strešné boxy, tetőboxok, střešní boxy, internetový obchod, online obchod, online bolt.

BOXY DACHOWE THULE

W naszym sklepie kupisz boxy dachowe thule. W ofercie posiadamy samochodowe boxy na dach thule o pojemności 300 l, 400 l, 450 l, 500 l i 610 l. Największą popularnością cieszy się box dachowy Thule motion xt xl.

BOXY DACHOWE NORTHLINE

W naszym sklepie kupisz boxy dachowe Northline. Boxy na dach northline to luksusowy dodatek do każdego samochodu. W ofercie posiadamy box dachowy Northline Tirol/Family 420 oraz Northline Evospace. Samochodowy box na dach Northline Tirol 420 posiada elegancki spoiler, który wycisza dźwięki podczas jazdy. Box Northline Evospace sprawdzi się zarówno latem jak i zimą. Można zamontować go na pojazdach typu SUV, VAN, HATCHBACK czy KOMBI.


BELKI BAZOWE | BAGAŻNIKI BAZOWE

Bagażnik bazowy to zestaw dwóch belek zamocowanych w poprzek dachu samochodu, na którym montuje się box dachowy, uchwyt rowerowy, uchwyt na narty oraz inne akcesoria, które powiększą bagażnik Twojego auta. Na rynku dostępne są belki bazowe aluminiowe i stalowe. Aluminiowe belki samochodowe są odporne na rdzę, można je użytkować w każdych warunkach pogodowych. Belki aluminiowe do samochodu są droższe od belek stalowych. Belki stalowe do samochodu generują większy hałas niż belki aluminiowe. W naszej ofercie posiadamy belki bazowe na pusty dach, na relingi zintegrowane lub relingi otwarte, na fabryczne punkty montażowe. U nas zaopatrzysz się w bagażnik bazowy Thule, Yakima, Cruz, Aguri. Oferujemy bagażniki bazowe do różnych modeli samochodów osobowych, SUVów, czy VANów. Polecamy bagażnik bazowy na relingi Aguri Runner , Aguri Prestige.

Bagażniki bazowe, belki bazowe, sklep internetowy, sklep online, Kraków, Warszawa, Katowice, Wrocław, Łódź, Rzeszów, Kielce, Lublin, Radom, Olsztyn, Elbląg, Poznań, Gdańsk, Szczecin, Nowy Sącz, Polska, Poland, nosiče nákladu, teherhordók, alapgerendák, základní nosníky, základové nosníky, internetový obchod, online obchod, online bolt.

BELKI BAZOWE NA RELINGI

Relingi samochodowe to dwie podłużne listwy znajdujące się na dachu auta. Relingi dachowe najczęściej spotyka się w samochodach z nadwoziem typu kombi i coraz częściej w SUVach. Relingi dzielimy na dwa typy: relingi otwarte i relingi zintegrowane. Przy użyciu relingów i bagażnika bazowego (belek bazowych) zamontujesz box dachowy, uchwyty rowerowe lub uchwyty narciarskie. Samochodowy bagażnik bazowy przytwierdza się do relingów. W naszej ofercie dostępne są bagażniki bazowe na relingi otwarte i zintegrowane. Polecamy bagażnik bazowy dachowy Aguri Runner na relingi zintegrowane i otwarte, Yakima Flushbar na relingi otwarte, Cruz Airo na pusty dach, Thule Wingbar Evo na fabryczne punkty montażowe.

Belki bazowe na relingi, bagażnik bazowy na relingi zintegrowane i otwarte, sklep internetowy, sklep online, Kraków, Warszawa, Katowice, Wrocław, Łódź, Rzeszów, Kielce, Lublin, Radom, Olsztyn, Elbląg, Poznań, Gdańsk, Szczecin, Nowy Sącz, Polska, Poland, Základové nosníky pro zábradlí , Základové nosníky pre zábradlia, Alapgerendák korlátokhoz, základný stojan na koľajnice, základní stojan na kolejnice, alaptartó sínek számára, internetový obchod, online obchod, online bolt

Relingi zintegrowane to owalne listy przylegają do dachu samochodu. W relingach zintegrowanych nie występuje prześwit między relingami a dachem pojazdu. W naszym sklepie zaopatrzysz się w belki bazowe na relingi zintegrowane. Polecamy bagażnik bazowy Aguri Runner.

Samochodowe belki bazowe na relingi zintegrowane, bagażniki bazowe na relingi zintegrowane, Nosníky automobilovej základne pre integrované koľajnice, Nosníky automobilového základu pro integrované kolejnice, Autóalap gerendák integrált sínekhez, regálové regály pro integrované kolejnice, regálové regály pre integrované koľajnice, rack állványok integrált sínekhez , sklep internetowy, sklep online, Kraków, Warszawa, Katowice, Wrocław, Łódź, Rzeszów, Kielce, Lublin, Radom, Olsztyn, Elbląg, Poznań, Gdańsk, Szczecin, Nowy Sącz, Polska, Poland, internetový obchod, online obchod, online bolt.

Relingi otwarte to listwy przylegające w dwóch miejscach do dachu samochodu. Pomiędzy relingami a dachem samochodu występuję luka. W naszej ofercie posiadamy belki bazowe na relingi otwarte. Polecamy bagażnik bazowy na relingi otwarte Aguri Runner.

Belka bazowa na relingi otwarte, bagażniki bazowe na relingi otwarte, sklep internetowy, sklep online, Kraków, Warszawa, Katowice, Wrocław, Łódź, Rzeszów, Kielce, Lublin, Radom, Olsztyn, Elbląg, Poznań, Gdańsk, Szczecin, Nowy Sącz, Polska, Poland, Základný nosník pre otvorené koľajnice, Základní nosník pro otevřené kolejnice, Nyitott sínek alapgerendája, základné regály pre otvorené koľajnice, základní regály pro otevřené kolejnice, alapállványok nyitott sínekhez, internetový obchod, online obchod, online bolt.


UCHWYTY ROWEROWE

Wyruszasz w podróż i zastanawiasz się jak przetransportować swój rower? Pomoże Ci w tym uchwyt dachowy na rower, uchwyt zamontowany na tylną klapę samochodu lub uchwyt zamontowany na haku. Bagażniki rowerowe to gwarancja komfortowej i bezpiecznej podróży. W naszym sklepie kupisz uchwyty rowerowe Thule, Aguri, Yakima i Cruz. Polecamy uchwyt rowerowy na dach: Aguri Acuda II Black, Aguri Acuda II Silver, Thule ProRide 598 srebrny, Yakima Frontloader, uchwyt rowerowy na hak: Aguri Active Bike 2 rowery, Aguri Active Bike 3 rowery, Aguri Active Bike 3 + adapter na 4 rower, uchwyt na tylną klapę: Aguri Spider 3 silver, Giza 3 silver, Giza 2 silver, Aguri Advans 3 silver, Aguri Advans 2 silver, Aguri Tour 2 silver

Uchwyt na hak, uchwyty na hak, uchwyty dachowe na rower, uchwyty na dach samochodu, uchwyty na tylną klapę, sklep internetowy, sklep online, Kraków, Warszawa, Katowice, Wrocław, Łódź, Rzeszów, Kielce, Lublin, Radom, Olsztyn, Elbląg, Poznań, Gdańsk, Szczecin, Nowy Sącz, Polska, Poland, Držiak na háky, držiaky na háky, držiaky na strechu bicyklov, držiaky na strechu auta, držiaky na dvere batožinového priestoru, internetový obchod, Držák háčků, držáky háčků, držáky na střechu jízdních kol, držáky na střechu auta, držáky na dveře zavazadlového prostoru, Horogtartó, horogtartók, kerékpártető-tartók, autótető-tartók, csomagtérajtó-tartók, webáruház, webáruház, internetový obchod, online obchod, online bolt.

Uchwyt dachowy to najtańszy sposób na przewiezienie roweru samochodem. Należy jednak pamiętać, że tego typu transport wymaga zamontowania dodatkowego bagażnika bazowego. Montaż roweru na dachu pojazdu może być jednak dość uciążliwy, zwłaszcza dla posiadaczy wyższych samochodów. W ten sposób możemy przewieść maksymalnie 4 rowery. Przy wyborze uchwytu należy wziąć pod uwagę ciężar roweru ponieważ bagażnik bazowy ma określoną maksymalną ładowność. Polecamy uchwyt rowerowy na dach Aguri Acuda II Black, Aguri Acuda II Silver, Thule ProRide 598 srebrny, Yakima Frontloader. Jeżeli szukasz innego typu uchwyty rowerowego sprawdź uchwyty na tylną klapę samochodu lub uchwyty na hak.

Uchwyt rowerowy na dach, uchwyt dachowy na rower, uchwyty rowerowe na dach, sklep internetowy, sklep online, Kraków, Warszawa, Katowice, Wrocław, Łódź, Rzeszów, Kielce, Lublin, Radom, Olsztyn, Elbląg, Poznań, Gdańsk, Szczecin, Nowy Sącz, Polska, Poland, strešný držiak bicyklov, strešný držiak bicyklov, strešný držiak bicyklov, Střešní držák kol, střešní držák kol, střešní držák kol, Tető biciklitartó, tetős biciklitartó, tetős biciklitartó, internetový obchod, online obchod, online bolt.

Uchwyt na hak to najbezpieczniejszy i najwygodniejszy sposób na transport roweru. Przy wyborze tego typu mocowania należy pamiętać o zakupie kolejnej tablicy rejestracyjnej ponieważ zamontowana platforma na hak zasłania tylną tablicę rejestracyjną. Aby jazda samochodem była bezpieczniejsza bagażniki rowerowe na hak wyposażono w dodatkowe oświetlenie. W naszej ofercie znajdziesz uchwyty rowerowe na hak na dwa rowery, na trzy rowery i na cztery rowery. Polecamy uchwyt rowerowy na hak Aguri Active Bike 2 rowery, Aguri Active Bike 3 rowery, Aguri Active Bike 3 + adapter na 4 rower. Jeżeli szukasz innego typu uchwytu rowerowego sprawdź uchwyty dachowe lub uchwyty na tylną klapę

Uchwyt rowerowy na hak, platforma na hak, uchwyt rowerowy na hak, sklep internetowy, sklep online, Kraków, Warszawa, Katowice, Wrocław, Łódź, Rzeszów, Kielce, Lublin, Radom, Olsztyn, Elbląg, Poznań, Gdańsk, Szczecin, Nowy Sącz, Polska, Poland, Držiak háku na bicykel, háková plošina, držiak háku na bicykel, Držák háku na kolo, háková plošina, držák háku na kolo, Kerékpár horogtartó, horgos platform, horgos kerékpártartó, internetový obchod, online obchod, online bolt.

Uchwyty rowerowe na tylną klapę samochodu to doskonałe rozwiązanie dla osób ceniących wygodę i komfort. Montaż roweru jest w tym wypadku dość szybki i nie wymaga większych umiejętności. W uchwycie na tylną klapę przetransportować można 3 rowery. Podróżując z rowerem zamontowanym na tylną klapę opór powietrza jest dużo mniejszy niż w przypadku jazdy z uchwytem rowerowym na dachu. Wybierając tego typu uchwyt należy pamiętać, że tył samochodu odrobinę się wydłuży, co będzie mieć znaczenie podczas wyprzedzania czy parkowania. Sprawdź uchwyt rowerowy na tylną klapę Aguri Spider 3 silver, Giza 3 silver, Giza 2 silver, Aguri Advans 3 silver, Aguri Advans 2 silver, Aguri Tour 2 silver. Jeżeli szukasz innego typu uchwytu rowerowego sprawdź uchwyty na dach samochodu lub uchwyty na hak.

sklep internetowy, sklep online, Kraków, Warszawa, Katowice, Wrocław, Łódź, Rzeszów, Kielce, Lublin, Radom, Olsztyn, Elbląg, Poznań, Gdańsk, Szczecin, Nowy Sącz, Polska, Poland, Držiak na bicykel na zadné dvere auta, Držák jízdních kol na zadní dveře vozu , Kerékpártartó az autó hátsó ajtajához , internetový obchod, online obchod, online bolt.


UCHWYT NA NARTY

Bagażniki na narty to jedne z elementów, które posłużą do transportu sprzętu narciarskiego. Uchwyty narciarskie pozwolą bezpiecznie dowieźć narty lub snowboard na stok. W ofercie posiadamy uchwyty na 1 parę nart, na 2-3 pary nart, na 4-5 par nart, na 6 par nart. U nas kupisz bagażniki narciarskie Thule, Yakima, Cruz, Aguri, Menabo. Polecamy uchwyt na narty Cruz Ski Rack 4 czarny (na 4 pary nart lub 2 deski snowboardowe), Cruz Ski Rack 6 czarny (na 6 par nart lub 4 deski snowboardowe), Yakima Fatcat Evo 4 czarny (na 4 pary nart lub 2 deski snowboardowe), Yakima Fatcat Evo 6 srebrny (na 6 par nart lub 4 deski snowboardowe)

Bagażnik na narty, uchwyty na narty, sklep internetowy, sklep online, Kraków, Warszawa, Katowice, Wrocław, Łódź, Rzeszów, Kielce, Lublin, Radom, Olsztyn, Elbląg, Poznań, Gdańsk, Szczecin, Nowy Sącz, Polska, Poland, držiaky lyží, držáky lyží, síléctartók, stojany na lyže, nosiče lyží, internetový obchod, online obchod, online bolt.

Uchwyty na 1 parę nart

Wybierasz się na stok narciarski i interesuję Cię uchwyt na 1 parę nart? Polecamy uchwyt na narty Menabo. Bagażnik na narty Menabo montuje się na belkach bazowych. Posiada atest TUV.

Uchwyty na 1 parę nart, bagażnik na 1 parę nart, sklep internetowy, sklep online, Kraków, Warszawa, Katowice, Wrocław, Łódź, Rzeszów, Kielce, Lublin, Radom, Olsztyn, Elbląg, Poznań, Gdańsk, Szczecin, Nowy Sącz, Polska, Poland, držiak na 1 pár lyží, držák na 1 pár lyží, tartó 1 pár síléchez, internetový obchod, online obchod, online bolt.

Uchwyty na 2-3 pary nart

Wybierasz się na stok narciarski i interesuje Cię uchwyt na 2-3 pary nart? Polecamy aerodynamiczny bagażnik do wszystkich typów nart Thule Snowpack 7322. Bagażnik na narty Thule SnowPack S to gładki, aerodynamiczny bagażnik na narty, do wszystkich typów nart.

Uchwyty na 2 lub 3 pary nart, bagażnik na 2 lub 3 pary nart, sklep internetowy, sklep online, Kraków, Warszawa, Katowice, Wrocław, Łódź, Rzeszów, Kielce, Lublin, Radom, Olsztyn, Elbląg, Poznań, Gdańsk, Szczecin, Nowy Sącz, Polska, Poland, Držiaky na 2 alebo 3 páry lyží, Držáky na 2 nebo 3 páry lyží, Tartók 2 vagy 3 pár síléchez, internetový obchod, online obchod, online bolt.

Uchwyty na 4-5 par nart

Planujesz wypad na stok narciarki i interesuje Cię uchwyt na 4-5 par nart lub 2 deski snowboardowe? Polecamy uchwyt na narty Yakima FatCatEvo 4 czarny, Cruz Ski Rack 4, Thule Snowpack M

Uchwyty na 4 lub 5 par nart, bagażnik na 4 lub 5 par nart, sklep internetowy, sklep online, Kraków, Warszawa, Katowice, Wrocław, Łódź, Rzeszów, Kielce, Lublin, Radom, Olsztyn, Elbląg, Poznań, Gdańsk, Szczecin, Nowy Sącz, Polska, Poland, držiaky na 4 alebo 5 párov lyží, nosič na 4 alebo 5 párov lyží, Držáky na 4 nebo 5 párů lyží, nosič na 4 nebo 5 párů lyží,, Tartók 4 vagy 5 pár síléchez, internetový obchod, online obchod, online bolt.

Uchwyty na 6 par nart

Planujesz wypad na stok narciarski z większą grupą znajomych i interesuje Cię uchwyt na 6 par nart lub 4 deski snowboardowe? Polecamy uchwyt na narty Yakima Fatcat Evo 6 srebrny, Yakima Fatcat Evo 6 czarny, Cruz Ski Rack 6 czarny, Thule Snowpack L, Thule Snowpack Extender, Olimp II 6 szt. / 4 szt. Snowboard

Uchwyty na 6 par nart, bagażnik na 6 par nart, sklep internetowy, sklep online, Kraków, Warszawa, Katowice, Wrocław, Łódź, Rzeszów, Kielce, Lublin, Radom, Olsztyn, Elbląg, Poznań, Gdańsk, Szczecin, Nowy Sącz, Polska, Držiaky na 6 párov lyží, nosič na 6 párov lyží, Držáky na 6 párů lyží, nosič na 6 párů lyží, Tartók 6 pár síléchez, , internetový obchod, online obchod, online bolt.