Zadzwoń do nas: 608 186 682 / 666 357 856 lub napisz wiadomość: sklep@max-box.pl

Najnowsze posty

Box dachowy – must have każdego wyjazdu? / Poznaj jakość NORTHLINE

Popularność boxów dachowych niewątpliwie z roku na rok wzrasta. I widać to nie tylko w tabelkach sprzedażowych w Excelu, ale po prostu na ulach polskich miast. Samochód z zamontowanym boxem to standard i wcale nas to nie dziwi.

Jesteśmy coraz bardziej aktywni. Czasy kiedy czas na wypoczynek miał stałą datę wyznaczaną miesiącami wakacyjnymi przeszedł do historii. Dziś praktycznie każdy weekend to okazja do krótkich wypadów za miasto, rowerowych wycieczek, górskich trekingów w coraz bardziej odległych od naszego miejsca zamieszkania zakątkach. Wszystkie te aktywności wiążą się z odpowiednim spakowaniem i przewiezieniem naszego bagażu, którego ilość czasem jest zadziwiająco duża (zwłaszcza, gdy podróżują z nami dzieci!). I właśnie wtedy box dachowy może okazać się strzałem w dziesiątkę! Dlaczego?

Spraw sobie dodatkową przestrzeń

Boxy dachowe to dodatkowa przestrzeń do przechowywania bagażu na zewnątrz samochodu, która zwiększa przestrzeń ładunkową naszego samochodu. Kto nie zna problemu załadowanego po brzegi auta niech pierwszy rzuci kamieniem! Pomijając kwestie estetyki pamiętajmy, że luźno ułożone bagaże w środku samochodu mogą stać się niebezpieczne podczas gwałtownego hamowania czy wypadku. Co możemy przetransportować w boxie? Praktycznie wszystko, od nart, desek snowboardowych, po kajaki, wózki dziecięce czy łóżeczko turystyczne – słowem, wszystko co sprawi, że nasz wyjazd będzie komfortowy. Oczywiście ilość sprzętu i bagażu, który zmieścimy do boxa dachowego zależy od pojemności wybranego rozwiązania i mieści się w widełkach od 20 do 75 kg.

Poznaj nową jakość NORTHLINE

Na rynku dostępnych jest dużo różnych rozwiązań, dlatego Klienci często czują się przytłoczeni ilością nazw, informacji czy parametrów. Dla większości bardzo ważna jest kwestia ceny – nic dziwnego, w końcu nikt nie lubi przepłacać! A gdyby tak połączyć niską cenę z wysoką jakością?

Przedstawiamy markę NORTHLINE. To idealny kompromis pomiędzy eleganckim designem, dużą pojemnością i przystępną ceną. Northline to słowacko marka akcesoriów samochodowych, produkowanych w czeskich, nowoczesnych fabrykach, która wieloletnie doświadczenie i nowatorskie rozwiązania przekuwa w produkty najwyższej jakości.

Co wyróżna boxy NORTHLIE wśród tak wielu innych rozwiązań?

1. PRZEDNI DYFUZOR REDUKUJĄCY HAŁAS - zastanawiasz się czy jazda z boxem na dachu nie będzie zbyt głośna? Rzeczywiście, niektóre rozwiązania słabej jakości mogą generować duży hałas. Boxy Northline wyposażone są w innowacyjny przedni dyfuzor, który zapewnia komfortową i cichą jazdę.

2. NAJLEPSZA CENA - jesteśmy w Polsce JEDYNYM dystrybutorem boxów dachowych NORTHLINE, dzięki czemu jesteśmy w stanie zagwarantować najkorzystniejsze warunki finansowe.

3. ELEGANCKI DESIGN – projekt każdego boxa to współpraca różnych specjalistów. Bardzo ważny całym procesie jest czynnik designerski, bo dla nas box dachowy to nie tylko dodatkowy bagażnik, to element, który jest dopełnieniem Twojego samochodu.

NORTHLINE TIROL różne warianty kolorystyczne

Flagowy produkt marki NORTHLINE, box dachowy Tirol o dużej pojemności i ładowności do 75 kg.

Boxy z serii TIROL to najwyższa jakość gwarantowania użyciem 5 mm ABS, który jest szczególnie odporny na mechaniczne naprężenia. Posiada też warstwę, która pomaga w zachowaniu właściwości mechanicznych i wizualnych. Tylko kilku producentów boxów dachowych używają tej kombinacji materiałów.

Korzyści:

+ ochrona przed promieniowaniem UV

+ Materiał zachowuje swoją wewnętrzną sztywność i elastyczność

+ brak problemu degradacji w ciągu roku, kruchości czy plastyczności

WAŻNE

Dzięki temu czarna wersja boxów jest chroniona przed przegrzewaniem się od promieni słonecznych.

NORTHLINE EVO SPACE różne warianty kolorystyczne

Model zaprojektowany w podobny sposób co flagowy poprzednik i hit sprzedażowy Tirol, jednak bardziej kompaktowy i odpowiedni na nieco mniejsze potrzeby.

Wykorzystanie tej samej technologii sprawia, że boxy dachowe EVOSPACE to najwyższa jakość połączona z wciąż dużą pojemnością i oczywiście przystępną ceną.

EVOSPACE w kolorach białym i czarnym to nasz hit sprzedażowy!

Sezon wiosenno-letnich wyjazdów już się rozpocząć co widać po rosnącym z dania na dzień zainteresowaniu boxami dachowymi. A czy Ty masz już swój lub planujesz zakup w tym roku? Jeśli tak koniecznie zapoznaj się marką NORTHLINE.

Masz pytania? Chętnie na nie odpowiemy.

sklep@max-box.pl

Opublikowano w: Boxy dachowe

Zostaw komentarz