Zadzwoń do nas: 608 186 682 / 666 357 856 lub napisz wiadomość: sklep@max-box.pl

Najnowsze posty

(S)Pakuj się na zimowe szaleństwa

Zima już od dawna przestała kojarzyć się z czasem, w którym poziom aktywności na świeżym powietrzy drastycznie pikował w dół! I dobrze, bo zimowe szaleństwo na stoku to doskonała zabawa dla całej rodziny. Narty, deski, sanki, ciepłe ubrania – lista potrzebnych rzeczy na rodzinne zimowe wycieczki robi wrażenie, zwłaszcza, gdy planujemy wypoczynek z dziećmi. Wtedy liczba niezbędnych bagaży nagle rośnie w niebezpiecznym tempie. Czy to może być powód do stresu i zmącenia rodzinnej sielanki? Oczywiście, że nie! Zwłaszcza wtedy, gdy postawimy na sprawdzone rozwiązania.

Możliwości są duże

Zostańmy przy wyjeździe rodzinnym. Czym charakteryzuje się oprócz dziecięcej radości, śmiechu i zabawy? No tak, dużo bagaży. Może nawet bardzo dużo, a więc potrzeba komfortowego, pojemnego bagażnika rośnie wprost proporcjonalnie do ilości naszych małych towarzyszy.

Co proponujemy?

W takiej sytuacji sprawdzi się niezawodny, duży box dachowy z serii NORTHLINE TIROL, w kilku wersjach kolorystycznych, klasycznym czarnym, eleganckim białym czy nowoczesnym srebrnym.

box_tirol

Czym charakteryzuje się ten bestsellerowy box?

 • POJEMNOŚĆ

  Northline Tirol to aż 420 litrów miejsca na Twoje niezbędne bagaże

 • NOWOCZESNY DESIGN

  Eleganckie przetłoczenia i ergonomiczny kształt

 • KOMFORTOWE UŻYTKOWANIE

  Wysokogatunkowy materiał i proces produkcji gwarantem długiego i bezawaryjnego działania

Dzięki tak pojemnemu rozwiązaniu, do boxu dachowego NORTHLINE TIROL spakujesz wszystko co niezbędne Twojej rodzinie do aktywnego wypoczynku ze spokojną głową.

Szukasz czegoś bardziej kompaktowego?

Służymy pomocą! Inną opcją, nieco mniejszą, ale nadal bardzo pojemną jest bagażnik dachowy Northline Evospace, w dwóch wariantach wykończenia:

Czym charakteryzuje się ten komfortowy box?

 • PRAKTYCZNE ROZWIĄZANIE

  Świetnie sprawdza się zarówno w warunkach zimowych, jak i letnich

 • UNIWERSALNY

  Nadaje się do wszystkich rodzajów pojazdów (SUV, VAN, HATCH, COMBI)

 • TRWAŁY

  Solidne wykonanie gwarantowane użyciem materiałów najwyższej jakości

Coś dla mniejszych potrzeb

A teraz przejdźmy do wyjazdów solo lub romantycznie, we dwoje, co oznacza zdecydowanie mniejszą ilość bagaży, ale w żadnym wypadku nie mniejszą ilość aktywności! Entuzjastom białego szaleństwa na stokach polecamy uchwyt na narty NORTHLINE SKISPACE 6, który w bezpieczny i wygodny sposób pozwoli na przewiezienie nawet 6 par nart lub 4 desek jednocześnie!

Warto mieć ze sobą

A kiedy już wszystko spakowane i odliczasz godziny do upragnionego wypoczynku, zapewnij sobie spokojną głowę, nie daj się zaskoczyć kapryśnej zimowej aurze i zabierz ze sobą łańcuchy śniegowe!

Szerokiej drogi i aktywnego wypoczynku!

Opublikowano w: Boxy dachowe

Zostaw komentarz