Bagażnik na rowery na klapę Aguri Vantage na 3 rowery, czarny

Bagażnik na rowery na klapę Aguri Vantage 3 na 3 rowery, czarny

AGURI
50421
886,00 zł
Brutto

Uchwyt rowerowy na tylną klapę na 2 rowery - Aguri Vantage w kolorze czarnym

Ilość
1100 Przedmioty

Uchwyt rowerowy na tylną klapę na 3 rowery - Aguri Vantage 3 w kolorze czarnym

Szukasz wygody i niezawodności w transporcie swoich rowerów? Bagażnik na rowery na klapę Aguri Vantage na 3 rowery, to rozwiązanie, które spełnia Twoje oczekiwania. Zbudowany na solidnej stalowej ramie o średnicy 30 mm, malowany proszkowo na elegancki czarny kolor, posiada aluminiowe elementy które zmniejszają całkowitą wagę. Model jest odpowiedni do wszystkich typów nadwozi, które wyposażone są  w stalowe klapy bagażnika. Jego uniwersalność tkwi także w możliwości transportowania różnych typów rowerów, w tym małych rowerków dla dzieci, bez użycia adapterów. Dzięki możliwości przewiezienia dwóch rowerów jednocześnie, podróżowanie staje się jeszcze bardziej komfortowe. 

Regulowane ramiona dostosowują się do różnych kształtów nadwozia, zapewniając stabilność i bezpieczeństwo podczas podróży. Uchwyt rowerowy na tylną klapę wyposażony został w uchwyty ram które znacznie usprawniają montaż rowerów. Montaż bagażnika nie wymaga dodatkowych narzędzi, a ładowanie i rozładowywanie rowerów jest niezwykle łatwe. Bagażnik na 3 rowery montuje się na tylną klapę - do karoserii, za pomocą pasów. Haczyki pasów pokryto gumową powłoką zapobiegającą powstawaniu rys. 

Rynienki na koła zapewniają stabilność i bezpieczeństwo podczas transportu, a podpory pod rowerowe koła z paskami wspomagają napinanie. Szybki montaż na tylną klapę bagażnika samochodowego sprawia, że jesteś gotowy do drogi w mgnieniu oka. Transportując rowery na klapie, zmniejszasz opór powietrza, co przekłada się na mniejszy hałas i bardziej ekonomiczna jazdę. Dodatkowo, uchwyty nie blokują widoczności tylnych świateł ani tablicy rejestracyjnej. Bez obaw możesz pokonywać zarówno krótkie przejazdy jak i dłuższe trasy, wiedząc, że Twoje rowery są bezpieczne i stabilne. Dodatkowym atutem bagażnika na tylna klapę jest jego umiejscowienie blisko podłoża. Załadunek staje się znacznie prostszy, gdy rowerów nie trzeba dźwigać na dach pojazdu. Wybierając bagażnik rowerowy na klapę, zyskujesz wolną przestrzeń na dachu pojazdu, którą możesz wykorzystać na montaż dodatkowych akcesoriów - np boxa bagażowego. Składana konstrukcja bagażnika  ułatwia przechowywanie po zakończonej podróży. 

Wybierając Bagażnik na Rower na Klapę Aguri Vantage 3, wybierasz pewność, niezawodność i pełne zadowolenie. Daj sobie i swoim rowerom swobodę podróżowania, zaufaj Aguri i ciesz się każdym kilometrem.

Bagażnik na rowery na klapę Aguri Vantage na 3 rowery, czarny - najważniejsze cechy:

  • Bagażnik na klapę do przewozu 3 rowerów
  • Materiał: bagażnik aluminiowo - stalowy
  • Ładowność bagażnika 45 kg
  • Maksymalna masa jednego roweru 15 kg
  • Bagażnik nie posiada zamka antykradzieżowego
  • Istnieje możliwość złożenia bagażnika i schowania do bagażnika pojazdu
  • Gwarancja 3 lata
  • Umiejscowienie bagażnika zmniejszające opór powietrza podczas jazdy
  • Łatwy montaż
50421
1100 Przedmioty

Opis

ZABEZPIECZENIE ZAMKIEM
Nie
GWARANCJA
3 lata
LICZBA ROWERÓW
Bagażnik na 3 rowery
MARKA BAGAŻNIKA NA KLAPĘ
Aguri
KOLOR
Czarny
MATERIAŁ BAGAŻNIKA
Stal

Zobacz także