• -10%
Bagażnik dachowy Thule Edge Flush na fabryczne punkty montażowe czarny - zestaw belki, topy, kity

Bagażnik dachowy Thule Edge Flush na fabryczne punkty montażowe czarny - zestaw belki, topy, kity

2 086,00 zł
1 877,40 zł Zniżka 10%
Brutto

Kompletny bagażnik na dach na fabryczne punkty montażowe Thule Edge Flush w kolorze czarnym: belki aluminiowe + stopy + kity

Ilość

Kompletny bagażnik na dach na fabryczne punkty montażowe Thule Edge Flush w kolorze czarnym: belki aluminiowe + stopy + kity

Szukasz idealnego towarzysza podróży, który nie tylko spełni Twoje oczekiwania, ale także dopełni wygląd Twojego samochodu? Poznaj bagażnik dachowy Thule Edge Flush na fabryczne punkty montażowe. To kompletny zestaw zawierający aluminiowe belki, stopy i kity, który nie tylko zapewni Ci niezrównaną funkcjonalność, ale także wzbogaci estetykę Twojego pojazdu.

Bagażnik dachowy Thule Edge Flush na fabryczne punkty montażowe - zestaw belki, topy, kity -  to precyzyjnie zaprojektowana konstrukcja, która idealnie komponuje się z linią Twojego auta. Dzięki dopasowanym długościom belek, bagażnik zapewnia niezawodne wsparcie dla Twojego ładunku. Długość belek mieści się w obrysie relingu, aby te nie wystawały poza krawędzie samochodu. Dopracowany kształt belek i ich zaokrąglone brzegi przyczyniają się do zmniejszenia oporu powietrza i ograniczenia hałasu podczas jazdy.  Belki WingBar Edge wykonane z aluminium są mocne, ale także zachowują elegancki wygląd. Na ich końcu znajdują się stopy montażowe, dedykowane do danego rodzaju pojazdu. Stopy stanowią element łączący belki i kit, aby zestaw stanowił spójną całość. 
Dzięki kompletnemu zestawowi, montaż bagażnika staje się dziecinnie prosty. Mocowanie na fabryczne punkty montażowe to tzw kit montażowy, odpowiednio dobrany do rodzaju pojazdu. Bagażnik wystarczy zamontować w wyznaczone miejsca wskazane w instrukcji pojazdu. Belki aluminiowe WingBar Edge wyposażone są w kanał montażowy typu T umożliwiający szybki montaż i demontaż poszczególnych elementów, bez cięcia i wyjmowania gumy. To wszystko sprawia że instalacja jest szybka i intuicyjna. 

Kupując bagażnik na dach samochodu Thule Edge Flush na fabryczne punkty montażowe - zestaw belki, topy, kity, inwestujesz w spokojną podróż. Nasz bagażnik przeszedł rygorystyczne testy zderzeniowe, spełniając najwyższe standardy bezpieczeństwa. Jakość produktu potwierdzają certyfikaty TÜV i GS. Bagażnik dachowy Thule Edge Flush na fabryczne punkty montażowe to nie tylko wybór mądry, ale także stylowy. Zapewniając niezawodność, bezpieczeństwo i prostotę montażu, staje się nieodłącznym elementem Twoich podróży. 

Bagażnik dachowy Thule Edge Flush na fabryczne punkty montażowe - zestaw belki, topy, kity - najważniejsze cechy:

  • kompletny bagażnik do samochodu z fabrycznymi punktami montażowymi THULE EDGE
  • zestaw zawiera belki, stopy i kity
  • ładowność bagażnika 75 kg
  • belki wykonane z aluminium
  • zamki zabezpieczające przed kradzieżą

W skład zestawu wchodzą:

  • Belki bazowe w kolorze czarnym - 2 szt
  • Stopy - 4 szt
  • Kity tj. mocowania do dedykowanego samochodu  - 4 szt

1100 Przedmioty

Opis

ZABEZPIECZENIE ZAMKIEM
Tak
ATESTY
TUV
GWARANCJA
3 lata
MARKA BAGAŻNIKA DACHOWEGO
Thule
KOLOR
Czarny
BAGAŻNIKI DACHOWE
do aut bez relingów

Zobacz także

Powiązane produkty ( 16 other products in the same category )