• -10%
Kompletny bagażnik Thule Edge Flush czarny: belki aluminiowe WingBar Edge, stopy i kity

Kompletny bagażnik Thule Edge Flush czarny: belki aluminiowe WingBar Edge, stopy i kity-reling zintegrowany

2 086,00 zł
1 877,40 zł Zniżka 10%
Brutto

Bagażnik aluminiowy na reling zintegrowany zestaw belki bazowe WingBar Edge + kity + stopy, kolor czarny

Ilość

Bagażnik aluminiowy na reling zintegrowany zestaw belki bazowe WingBar Edge + kity + stopy, kolor czarny

Kompletny bagażnik Thule Edge Flush czarny - bagażnik na reling zintegrowany to produkt nowej generacji stworzony z myślą o miłośnikach podróży i aktywnego stylu życia. W skład zestawu wchodzą belki aluminiowe WingBar Edge, stopy i kity
Dzięki precyzyjnie dobranej długości, ten bagażnikwraz z zestawem idealnie komponuje się z samochodem i zapewnia estetyczny wygląd. Jego wielofunkcyjność pozwala na modyfikację poprzez wymianę poszczególnych elementów. 
Zaawansowana technologia WindDiffuser, zmieniająca przepływ powietrza, redukuje hałas i zmniejsza zużycie paliwa podczas jazdy z bagażnikiem. Specjalnie zaprojektowana konstrukcja belek znacznie redukuje opór powietrza. 
Bagażnik wyposażony jest w skuteczne zabezpieczenia przed kradzieżą, dzięki czemu możesz podróżować spokojnie, nie martwiąc się o bezpieczeństwo ładunku. Kompletny bagażnik Thule Edge Flush czarny wyposażony jest w system mocowania na reling zintegrowany,  tzw. kit montażowy, który jest dobrany do dedykowanego samochodu.
Belki aluminiowe WingBar Edge z kanałem montażowym T umożliwiają łatwą instalację akcesoriów bez konieczności cięcia czy wyjmowania gumy. Wykonane z aluminium belki bazowe są odpowiednio dopasowane do Twojego pojazdu, nie wystają poza obrys samochodu, a konstrukcja kończy się w zakresie relingów. Stopy, czyli elementy łączące belki i kity, umiejscowione się na końcu belek. Stopy montażowe także są idealnie dobrane do samochodu, tworząc funkcjonalną całość. Montaż pełnego zestawu jak i demontaż poszczególnych elementów jest prosty i intuicyjny
Zestaw bazowy na relingi zintegrowane Thule Edge Flush przechodzi rygorystyczne testy zderzeniowe, zapewniając Ci spokój podczas podróży. Prestiżowe certyfikaty TÜV i GS, potwierdzają najwyższą jakość i bezpieczeństwo naszych produktów.
Wybierz kompletny bagażnik Thule Edge Flush czarny: belki aluminiowe WingBar Edge, stopy i kity i ciesz się nie tylko bezpiecznym, ale także stylowym dodatkiem do swojego samochodu. Gotowy na niezapomniane podróże? Wybierz pewność i jakość Thule, kupuj w sklepie MAX-BOX!

Kompletny bagażnik Thule Edge Flush czarny: belki aluminiowe WingBar Edge, stopy i kity - najważniejsze cechy:

  • kompletny zestaw bazowy na reling zintegrowany
  • zestaw zawiera belki, stopy i kity
  • ładowność bagażnika 75 kg
  • belki wykonane z aluminium
  • zamki zabezpieczające przed kradzieżą

W skład zestawu wchodzą:

  • Belki bazowe w kolorze czarnym - 2 szt
  • Stopy - 4 szt
  • Kity tj. mocowania do dedykowanego samochodu  - 4 szt

1100 Przedmioty

Opis

ZABEZPIECZENIE ZAMKIEM
Tak
ATESTY
TUV
GWARANCJA
3 lata
MARKA BAGAŻNIKA DACHOWEGO
Thule
KOLOR
Czarny
BAGAŻNIKI DACHOWE
na relingi zintegrowane

Zobacz także

Powiązane produkty ( 16 other products in the same category )