Cruz Ladder Clamp - uchwyty do drabin z zamkami 2 szt 941-043

Cruz Ladder Clamp - uchwyty do drabin z zamkami 2 szt 941-043

365,00 zł
Brutto

Uchwyty do drabin 44 cm z szybkim montażem - Cruz Ladder Clamp 

Ilość

Uchwyty do drabin 44 cm z szybkim montażem - Cruz Ladder Clamp 

Cruz Ladder Clamp - uchwyty do drabin z zamkami 2 szt 941-043 to idealne rozwiązanie dla fachowców, którzy cenią sobie szybkość, bezpieczeństwo i ergonomię podczas załadunku i transportu drabin. Innowacyjna konstrukcja uchwytów umożliwia łatwe, szybkie i bezpieczne mocowanie większości typów drabin w zaledwie parę minut przy pierwszym użyciu i kilkadziesiąt sekund przy kolejnych. Wykonane z wytrzymałego kompozytu wzmocnionego tworzywem sztucznym (PA z włóknem szklanym), zapewniają doskonałą sztywność i elastyczność, minimalizując ryzyko uszkodzeń podczas transportu.

Cruz Ladder Clamp - uchwyty do drabin 941-043 pasują do wielu typów beleki bagażników dachowych, takich jak belki stalowe, CRUZ Xpro 2022, CRUZ Alu Cargo, platformy dachowe CRUZ oraz bagażniki Firrak. System bezpieczeństwa z wbudowanymi zamkami antykradzieżowymi chroni drabiny przed kradzieżą, co jest szczególnie ważne dla profesjonalnych użytkowników. Uchwyty umożliwiają mocowanie drabin o wysokości do 3 segmentów i szerokości do 44 cm, z maksymalnym obciążeniem 40 kg. Zestaw zawiera 2 sztuki uchwytów. Cruz Ladder Clamp - uchwyty do drabin z zamkami 2szt 941-043 to nie tylko zaoszczędzony czas, ale również gwarancja bezpieczeństwa i trwałości. Idealne dla fachowców, którzy chcą maksymalnie wykorzystać swoje możliwości pracy.

Cruz Ladder Clamp - uchwyty do drabin z zamkami 2 szt 941-043 - najważniejsze cechy:

  • Uchwyt wytworzony z specjalnego wzmocnionego tworzywem sztucznym, wykazuje się odpowiednim stopniem sztywności i elastyczności
  • Konstrukcja kompatybilna z większością drabin
  • Uchwyty do drabiny CRUZ Ladder Clamp są kompatybilne z większością belek i bagażników dachowych: belki dachowe stalowe 3x2 cm oraz 35x35, belki CRUZ Xpro 2022, CRUZ Alu Cargo, wszystkie platformy dachowe CRUZ, bagażniki Firrak.
  • Zamki antykradzieżowy dla ochrony przed kradzieżą
  • Zestaw zawiera 2 szt uchwytów
  • Maxymalne obciążenie 40 kg 

CR 941-043
1005 Przedmioty
Powiązane produkty ( 13 other products in the same category )