• Nowy
Box dachowy na rury i długie elementy CRUZ Pipe Carrier 3 metry, z opcją przedłużenia

Box dachowy na rury i długie elementy CRUZ Pipe Carrier 3 metry, z opcją przedłużenia

CRUZ
CR 941-037
1 299,00 zł
Brutto

Zestaw do zamontowania 1 lub 2 podestów na platformie bagażowej CRUZ EVO RACK ALU

Ilość
1005 Przedmioty

Box na dach do przewozu rur CRUZ Pipe Carrier 3m z możliwością rozbudowy o +/- 1m

Box dachowy na rury i długie elementy CRUZ Pipe Carrier 3 metry został zaprojektowany z myślą o profesjonalistach, zapewniając bezpieczny i ergonomiczny transport rur miedzianych, plastikowych oraz innych długich elementów. Wyposażony w otwory na obu końcach, umożliwia szybki i łatwy załadunek i rozładunek. Zamknięcia z zamkiem, wykonane z technicznego tworzywa sztucznego z wewnętrznym wzmocnieniem stalowym, gwarantują, że przewożony materiał pozostanie na miejscu nawet podczas jazdy po nierównej nawierzchni. Wodoszczelna konstrukcja chroni ładunek przed uszkodzeniami spowodowanymi kontaktem z wodą.

Boks dachowy na rury i długie elementy CRUZ Pipe Carrier 3m wykonano z aluminium, pokrytego trwałą, teksturowaną powłoką farby poliestrowej, co zapewnia odporność na uszkodzenia i długą żywotność produktu. Wewnętrzna powłoka zapobiega reakcji galwanicznej, chroniąc materiały miedziane. Box dachowy mieści do 66 rurek o średnicy 15 mm lub do 40 rurek o średnicy 20 mm. Opcjonalne przedłużacze (+1 m) dostępnej w oddzielnej sprzedaży, umożliwiają transport dłuższych elementów.

Kompatybilny z bagażnikami bazowymi CRUZ Alu Cargo, CRUZ Xpro 2022, CRUZ Evo Rack, CRUZ Evo Rack Alu i CRUZ Evo Rack Pro, ten box dachowy na rury i długie elementy CRUZ Pipe Carrier 3 metry jest idealnym rozwiązaniem dla fachowców i amatorów potrzebujących niezawodnego i bezpiecznego sposobu transportu. Wybierz CRUZ Pipe Carrier 3 metry i doświadcz nowego poziomu wygody i bezpieczeństwa w transporcie.

Box dachowy na rury i długie elementy CRUZ Pipe Carrier 3 metry, z opcją przedłużenia - najważniejsze cechy:

  • Wymiary boksa: ( dł./szer. / wys. ) - dł 3183 mm x szer 185 mm x wys 146 mm
  • Box mieści maksymalnie 66 rurek o średnicy 15 mm
  • Box mieści maksymalnie 40 rurek o średnicy 20 mm
  • Ładowność boxa 50 kg
  • Zamki zabezpieczające w komplecie
  • Box objęty 3-letnią gwarancją
CR 941-037
1005 Przedmioty

Opis

ZABEZPIECZENIE ZAMKIEM
Tak
GWARANCJA
3 lata
MARKA BAGAŻNIKA DACHOWEGO
Cruz
MATERIAŁ BAGAŻNIKA DACHOWEGO
Aluminium
DOSTĘP DO BAGAŻNIKA
Tak